0 538 872 62 72 Kılıç Aslan Mah Yahya Kemal Cad No 34 - Melikgazi Kayseri

" Profesyonel Ekibimizle Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetinizdeyiz. "

Kayseri Beyaz Eşya Tamiri

Kayseri Beyaz Eşya Tamiri; Kullanıma bağlı ya da cihazdan kaynaklanan beyaz eşya bozulmalarında şeffaf ve kaliteli hizmet anlayışı ile onarım hizmeti sunmaktayız. Dürüst, güvenilir, güler yüzlü ve en önemlisi müşteri haklarını ihlal etmeyen bir tutum doğrultusunda müşterilerimizin talep ettiği onarım hizmetlerini hızlı şekilde sağlamaktayız.

 

 

Önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olan, garantili işçilik çerçevesinde hizmet sunarak işimizi şansa bırakmayıp garantili olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Geniş Kayseri beyaz eşya tamiri onarım yelpazesi ile pek çok marka ve model konusunda uzman teknik ekibi sahip olarak bu alanlarda resmi belgeye sahip tam donanımlı ekip arkadaşlarımızla tamir gerektiren cihazlarınızı kısa sürede onarmaktayız. Tüm bunların yanında firmamız profesyoneli uygun fiyat avantajı ile buluşturarak müşterilerimizin kaliteli hizmet alma hakkını savunmaktadır. Hasarlı ya da değişmesi gereken alanlarda orijinal yedek parça tercihi yaparak cihazınızın ömrünü uzatmaktayız. Gündüzleri çalışan ve genellikle akşam saatlerinde evde olan müşterilerimizi unutmayarak, talep edilmesi halinde esnek çalışma imkanı sağlamakta ve böylece gündüz evde olamayan müşterilerimizin arızalı cihaz onarımlarını belirledikleri saat aralığında yapmaktayız.

 

Kayseri beyaz eşya tamiri konusunda uzman kadromuz ile arızalı beyaz eşyalarınızın bakımını en iyi şekilde yapıyoruz. Baldöktü Soğutma olarak buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri diğer tüm beyaz eşyalarınızın tamiri ve bakımını yapıyoruz. Kayseri beyaz eşya teknik servisi arıyorsanız doğru adrestesiniz.

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol