0 538 872 62 72 Kılıç Aslan Mah Yahya Kemal Cad No 34 - Melikgazi Kayseri

" Profesyonel Ekibimizle Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetinizdeyiz. "

Baldöktü Soğutma Kurumsal

Baldöktü Soğutma, Kayseri ve ilçelerine uzun yıllar bilgi birikimi, eğitimli ve deneyimli personeli ile endüstriyel soğutucu cihazlarının tamir ve bakım servis hizmeti vermektedir. Sektöründe müşteri odaklılık, dürüstlük, güvenirlilik, karşılıklı kazanç gibi ilkelerimiz ve hizmet kalitemizle en iyisini sunmayı amaçlarız.
 

Baldöktü Soğutma sektöründe hizmet veren firmalar arasında öncü olmakla birlikte, kayseri klima tamiri, kayseri klima bakımı, kayseri klima montajı, beyaz eşya tamiri, kombi tamiri, kombi bakımı, kombi montajı hizmetleri vermekte yenilikçi çözümler ve teknolojik gelişmeler ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.

En başından beri gösterdiğimiz üstün çabalarımızla rakiplerimizden ayrılmakta, dürüst hizmet ve satış politikamız ile çok kısa sürede bu sektördeki yerimizi almış bulunmaktayız ve Baldöktü Soğutma, bu politikası ile uzun vadede yatırımlarla şirket yapısı ve portföyünü geliştirme çalışmaları içerisindedir. Isıtma-Soğutma Sistemleri her yerde satılmaktadır ancak teknik destek her yerden kolayca ve güvenli bir şekilde alınamamaktadır.

Baldöktü Soğutma olarak bu eksikliği görmüş bulunmaktayız ve bu eksikliği doldurmak için çalışmalara durmadan devam etmekteyiz. Bizler bu güveni ve hizmeti müşterilerimize sağlamak zorundayız. Isıtma-Soğutma satış firmalarının bu konudaki servis açığını kaliteli ve güvenli hizmeti anlayışımız ile kapatmayı görev olarak bilip bu konudaki çalışmalarımızı ilerleteceğiz.

 

 

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol