0 538 872 62 72 Kılıç Aslan Mah Yahya Kemal Cad No 34 - Melikgazi Kayseri

" Profesyonel Ekibimizle Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetinizdeyiz. "

Kayseri Elektronik Kart Tamiri

Endüstride kullanılan sistemlerin birçoğunun yurtdışı destekli olması ve yetkili servislerinin bulunamaması "Elektronik Kart Tamiri" sektörünün gelişmesine neden olmuştur. Çoğu zaman ise yetkili servis sağlayıcılarının kart/modül tamirine başvurmadan arızalı ürürün yenisi ile değişimi işletmelere çok yüksek maliyetlere neden olmaktadır.


Elektronik kart veya cihaz üzerindeki arıza tespiti teknik servisimizde veya müşteri tesislerlinde yapılabilmektedir. Teknik servisimize onarım veya bakıma gelen her elektronik kart ve cihaz profesyonel teknik servis elemanlarımız tarafından, istenilmesi durumunda işin gereğine özel kimyasal ürünlerle temizlikleri yapılmaktadır.

 


Teknik servisimize gelen ürünlere ilgili ve deneyimli personelimiz tarafından sadece arızalı olan bölümlere teknolojinin en iyi imkanlarıyla en uygun şekilde müdahale edilip çözüm bulunmaktadır.


Elektronik kart modern onarım şekillerinden birisi olan  enerji vermeden elektronik malzemelerin karakteristik empedans  eğrilerine analiz edilerek arızanın tam yeri tespit edilir. Böylece kartın üzerinde ilgisi olmayan malzemelerin hasar görmesi engellenmektedir.

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol