0 538 872 62 72 Kılıç Aslan Mah Yahya Kemal Cad No 34 - Melikgazi Kayseri

" Profesyonel Ekibimizle Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetinizdeyiz. "

Kayseri Kombi Tamiri

Kayseri kombi tamiri, kombiler farklı sebeplerden zaman zaman arıza verebilmekte ve ortaya çıkan arıza durumu kombinin gösterge panelinde hata kodu ile kullanıcıya bildirilmektedir. Hata kodunu internet üzerinden arattığınızda kombinin hangi sebepten arızalandığını görmeniz mümkündür. Ancak bu işlem ön bilgilendirme için geçerlidir, olası bir arıza durumunda yetkili servis personelleri tarafından müdahale edilmesi şarttır.

 

 

Kullanıcıların yapabileceği müdahale su seviyesinin düşmesi sebebiyle en fazla kombiye su basmak ve su basıncını yükseltmek olabilmektedir. Bu işlem zaten yetkili personel tarafından kombinin ilk kurulduğu gün size belirtilmektedir. Kayseri kombi tamiri hizmeti alabileceğiniz firmalardan birisi olarak deneyimli ekip arkadaşlarımız ile sizlerin kombilerini yerinde tamir ediyoruz.

 

Deneyimli personellerimiz ile oluşan arıza durumlarını en kısa zamanda sonuca ulaştırmaktayız. Böylece müşterilerimiz her zaman memnuniyet garantili hizmet almanın keyfini yaşamaktadır. Kayseri de kombi tamiri yapan teknik servisi firması arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol